לילה עם חברה


זה קרה לא מזמן. עם החברה שלי אורטל אנחנו מכירים כבר מזמן. אנחנו תמיד עושות הכל ביחד – שופינג, בילויים, פגישות עם חברים, בילוי על החוף ….ועכשיו יש לנו עוד דבר אחד שאנחנו עושות ביחד. הכל התחיל ככה – יום אחד ביקרתי אצלה בערב. ישבנו ודיברנו, השיחה הפכה לשיחת נפש, אז היא פתחה בקבוק יין. לקראת סוף הערב שתינו היינו די שיכורות. היא סיפרה על חיי הסקס שלה וגברים שהיו לה. והיו לה הרבה! היא בחורה מאוד יפה, א ממש לא מפתיעה. היא סיפרה כל כך מעניין על ההרפתקאות שלה שהרגשתי שאני מתחילה להתחרמן. אז תפסתי את עצמי על מחשבה שמה שמחרמן אותי זה לא הסיפורים שלה, אלה השדיים המדהימים שלה שבלטו דרך החלוק שלה. 
זה היה הרגע שאצתי לה לנסות משהו חדש ולחפש את הנקודות הרגישות אחת של השניה. היא ממש לא הייתה נגד ואפילו התחילה ראשונה. ככה מצאנו את עצמנו על המיטה שלנו. התחלנו להתנשק. אז היא התחילה לרדת למטה על הגוף שלי. היא ליקקה את האוזניים שלי ואת הצוואר – אלה היו הנקודות הרגישות שלי וכמעט איבדתי את ראש מזה. היא נתנה לי הנאה מדהימה ואני רציתי להחזיר לה. נשכבתי עליה והתחלתי ללקק את הצוואר שלה. אם הזמן עברתי אל הפטמות שלה. לא היה לי שום ניסיון בזה, אבל ניסיתי להביא אותה למקסימום הנאה. זה היה ניראה שאני גם מצליחה בזה. הפטמות שלה כבר עמדו והיו קשות. הכנסתי את היד לתחתונים שלה. הכוס שלה כבר היה רטוב. 
התחלתי לשחק עם הדגדגן שלה, הרגשתי שאני מתחרמנת יותר ויותר. אז היא פשוט הורידה את התחתונים שלי לגמרי ופתחה את הרגליים שלי. היא התנפלה על כוס שלי עם הלשון. אחרי שגמרתי בפעם הראשונה כבר ידעתי שאני לא רוצה שזה יגמר, אבל היא עצרה וקמה מהמיטה. היא הוציאה דילדו ענק מארונית. בחיים לא הייתי מנחשת שיש לה צעצועים כאלה, אבל ברגע הזה שמחתי שהיה לה את הדילדו הזה. היא חזרה למיטה ואנחנו המשכנו את המשחק שלנו. היא החזיקה את הדילדו ביד, אבל לא ניצלה אותו. היא המשיכה לשחק עם הדגדגן שלי, סגרתי את העיניים שלי התרכזתי על התענוג שקיבלתי ממנה. אז פתאום הרגשתי משהו גדול חודר לכוס שלי. לא, זה לא היה כואב, פשוט בהפתעה. היא התחילה לזיין אותי במהירות…. 
כמה אורגזמות קיבלתי באותו הלילה אני לא יודעת. הרגשתי את עצמי בשמיים, קרעתי את הגרון שלי מצרחות הנאה. בבוקר התעוררתי במיטה שלה. בהתחלה חשבתי שזה רק חלום, אבל כאשר ראיתי את העיניים הזוהרות שלה הבנתי שזה לא היה חלום בכלל. 
מאז אנחנו מארגנים מפגשים אינטימיים מהסוג הזה מתדירות די גבוהה.