סיפורה של נערה על עבודה בסוכנות לשירותי מין אקסקלוסיבי

היי, קוראים לי מיטל ורציתי לספר לכם על עבודתי בעסק של שירותי מפגשים אינטימיים אקסקלוסיבי. גדלתי בתור ילדה חמודה ומפונקת. בניגוד לתדמית שנוטה להצמד אל נערות ליווי יוקרתיות כמוני, מעולם לא חסר לי דבר, כל מה שרציתי קנו לי. הרבה פעמים שאלו אותי אם עברתי התעללות מינית או אונס בילדותי. התשובה היא כמובן לא. אני משתדלת שלא לשתף אנשים שאני מכירה במקצוע שלי, מכיוון שאין לכך הבנה גדולה בארץ, אך חשוב לי להעלות את המודעות כמה שאפשר, אצל אנשים שאינני מכירה אישית, בתקווה אולי שאי פעם בעתיד, נערות וי איי פי יוכלו לספר על כך ללא בושה. כל עבודה מכבדת את בעליה, זו האמת, אך התחושה היא כי דווקא לעבודה שלנו נתפסו כאילו היא מחלה או משהו נוראי אחר, חס וחלילה. אתם בוודאי תוהים מדוע אני מציינת בסיפורי רק נערות אקסקלוסיביות, או שירותי מין וי איי פי- הסיבה לכך היא מכיוון שישנם הבדלים גדולים בין שירותי מין רגילים לבין נערות ליווי (  כמו באתר www.angelina2.com לדוגמה )  ברמה גבוהה.

מקצוע נערת הסקס היוקרתית – שירות איכותי באמת

ראשית, בתחושה האישית שלי, זאת שהולכת איתי לכל מקום ועל פי תפיסת העולם שלי – מקצוע הליווי ( אסקורט אינטימי ) נועד למלא צורך, צורך בסיסי של אנשים רבים שחלקם היו פונים לאלימות, אלימות מינית, אלכוהול ואפילו סמים, אם לא היה להם את הפורקן הפשוט הזה. אני לא מדברת על פורקן מיני בהכרח, שירותי סקס ובילוי אינטימי ברמה גבוהה אינם שירותי זנות כמובן, אך גם הפורקן של חברה נשית שונה יותר, בעלים מתוסכלים מנשותיהם או מחיי היום יום, לחצים בעבודה וסביבה קרובה שאינה מבינה. אנשים אלו נהנים מחברתנו ומרגישים בנוח להפתח אלינו ולספר לנו. אנו מאזינות ברוב קשב ומשתפות אותם, אם הם מעוניינים לשמוע, בהשקפותינו, סיפור חיינו ועוד. הכימיה הראשונית שנוצרת בין לקוח לבין נערה שהוא מזמין לבילוי אינטימי היא בעצם השיחה הראשונה, השיחה שתקבע את המשך הערב וכיצד ירגישו הצדדים. היתרון של נערות ליווי בתל אביב, הוא שב 99 אחוז מן המקרים, השיחה הראשונה מוכתרת כהצלחה אדירה והמשך הערב הוא כבר אגדה. מכאן רק לרוץ ולספר לחבר'ה.

ההבדלים בין שירות יוקרתי לאסקורט זנותי

שרותי ליווי הפשוטים, אני קוראת להם "בתי הזונות של מעמד הביניים", כשמם כן הם. מדובר בשירותי מין במסווה של שירותי מפגשים אינטימיים יוקרתיים. המחירים מוכיחים זאת, ה"מכונים" מוכיחים זאת, ויותר מכל – הנערות מוכיחות זאת. כאשר תעמידו אחת כמוני ליד נערה שעובדת בשירות זול ופשוט, תבינו בדיוק את ההבדל. היופי, העוצמה הנשית, גברים לא אוהבים נשים חלשות וכנועות, הם אוהבים את הנשים שלהם משכילות, אינטיליגנטיות, עוקצניות ומאתגרות. כמובן שהכל במידה. לעולם לא תראו נערות סקס יוקרתיות שאינן מתוקתקות עד הפרט האחרון – איפור, תכשיטים, בגדים יוקרתיים ועוד. נערות סקס הפשוטות מחפשות לשדר סקסיות, לרוב זה יוצא זנותי. אנו מחפשות לשדר עוצמה. מכירים את תחושת הריקנות אחרי סקס עם אישה לא מוכרת או לא משמעותית? התחושה הזו כאילו אתם רק מחכים שהיא תקום ותלך? כזאת שיש גם עם נערות לבילוי פשוטות. אז זהו שאיתנו זה לא קורה. אנחנו נכנסות כל כך עמוק ויוצרות קשר כל כך אינטימי עם הלקוח, שהרבה מאוד פעמים נאלצנו להזכיר לו שאנחנו רק נערות לבילוי ולא פנויות לקשר.

לעשות את העבודה

נערות ליווי וי איי פי, בניגוד לתדמית הניצול והסירסור שדבקה בהן, מרוויחות יפה מאוד. אני לא אנקוב בסכומים מכיוון שאין זה עניינכם וגם ככה אני מספרת לכם יותר מדי J, אך ממש כמו כשהייתי קטנה, גם היום לא חסר לי כלום. להפך, יש לי הרבה יותר ממה שאני צריכה. שירותי אירוח אינטימים וי איי פי הוא לא רק בית חם, מפנק ומבין עבור הלקוחות, הוא גם ואפילו עוד יותר כזה עבור הנערות שעובדות. אני למשל יכול להחליט שהשבוע אני עובדת רק יום אחד או יומיים, במשך שעה או שעתיים בכל יום בלבד. או שאני יכול להחליט שאני עובדת רק לפי קריאות והזמנה מראש. אם מישהו רוצה אותי ספציפית, אני אחליט אם גם אני רוצה אותו. לא מכריחים אותנו, לא מאלצים אותנו ולא מנצלים אותנו. אנחנו דפקנו את המערכת. אנחנו יוצאות, שותות, אוכלות, מבלות, נהנות ומכירות אנשים חדשים מדי יום ומרוויחות על זה ים כסף. האמת? לא הייתי רוצה לעסוק בתחום אחר, לפחות לא כרגע. נשיקות.