אורחים יקרים

חבר הכי טוב שלי הזמין אותי ליום הולדת ה-35 שלו, כמובן שלקחתי את אשתי היפה. ואשתי היא באמת יפה מאוד. יש לה שיער שטני ארוך, פנים מאוד צעירות עם שפתיים מלאות ועיניים ירוקות, יש לה שדיים מושלמות, גוף מדהים, ומהטוסיק העגול שלה לא תוכלו להוריד את העיניים הרבה זמן. מיכאל החליט לחגוג את היום הולדת בדירה שלו בחברה של 5-6 חברים קרובים. הגענו לדירה שלו, עלינו לקומה הנכונה בדפקנו בדלת

"היי, כנסו" -אמר מיכאל.

חייכנו אחד לשני ואני תפסתי את המבט של מיכאל אל אשתי. היא הייתה לבושה בשמלה אדומה צמודה. נהניתי מהמבט שלו על אשתי, אהבתי שיש מישהו שנהנה ממראה של אשתי חוץ ממני. הדירה שלו הייתה מאוד גדולה עם עיצוב מאוד מרשים. הוא הושיב אותנו מול שולחן שהיה ממולא עם אוכל שונה ושתייה.

אכלנו,שתינו, דיברנו כבר כמעט שלוש שעות ואז אנשים התחילו לעזוב לעט לעט. בסופו של גבר נשארנו רק אני, אשתי ומיכאל. החלטנו שגם אנחנו די חייבים ללכת. ראיתי שמיכאל ואשתי שותים ממש הרבה כל הערב.

"טוב…אנחנו חייבים ללכת" – התחילה אשתי
"חבל, בוא תשבו לפחות עוד קצת" – הוא ענה
"לא, כבר מאוחר, אנחנו די חייבים ללכת"
"חמודה, בואי תשבי עוד קצת, אפילו בעלך לא ממהר" – הוא המשך לנסות לשכנע אותה בזמן שהוא שם יד שלו על הברך שלה.
"תשמע יש לך אשה ממש יפה!" – הוא אמר לי בזמן שיד שלו עולה יותר ויותר למלה על הרגל שלה.

ישבתי בשוק, מופתע שהוא מרשה לעצמו התנהגות כזאת ועוד יותר מופתע מזה שהיא ממש לא התנגדה. היא ישבה על הספה ומיכאל ישב לידה. השמלה שלה הייתה למלה כל כך רחוק שכבר היה אפשר לראות את התחתונים הלבנים שלה….שכבר היו רטובים. היא אהבה זה שהוא נודעה בה. ברגע שהידיים שלו הגיעו למקום האינטימי שלה החלטתי להפסיק את זה.

"מיכאל, שתיתה יותר מידי, תפסיק"

"אתה לא רואה? היא אוהבת את זה. כן חמודה?" – הוא ענה לי וקירב את הפנים שלו אליה.

היא ישבה עם מבט שובב בניסיון לעצור את החיוך שלה. מיכאל התקרב עוד קצת והתחיל לנשק אותה. ולא נשיקות רגילות, עם לשון והכל. והיא ענתה לו! לא ידעתי מה לעשות עם זה, רציתי לעצור אותם, אבל משהו לא נתן לי לעשות את זה. הרגשתי שמשהו מתחיל לזוז במכנסיים שלי…..הבנתי שאני נהנה לראות את אשתי עם אחר.

שמתי את היד על הברך שלי וניסיתי לנשק אותה בעצמי.

"חכה, מתוק, אני רוצה לנסות איתו" – היא לכשה לי לאוזן .

עצרתי והמשכתי לראות איך חבר הכי טוב שלי מתנשק עם אשתי. כשהוא בלי בושה מלטף את השדיים שלה ו את התחתונים. היא כבר שיחקה עם הזין שלו דרך המכנסיים שלו. אחרי שניה היא כבר פתחה את המכנס שלו. הוא נעמד על הרגליים ושחרר את הזין הלא קטן שלו, גם אני לא ישבתי במקום והורדתי את הבגדים שלי. היא תפסה את השני האיברים שלנו והתחילה לשחק עם איתם באיטיות.

אז היא תפסה את הזין שלו עם הפה והתחילה למצוץ לו. היא מצצה את הזין שלו כאלו שזה הממתק הטעים ביותר שאפשר. היא ליקקה אותו עם הלשון לכל האורך, מצצה את הביצים, בלעה את הזין שלו עד הסוף. אז סוף סוף היא הגיעה לזין שלי, מצצה אותו בקושי ואז חזרה אל הזיון שלו.

ואני אהבתי כל רגע מזה, אהבתי שהיא מוצצת לגבר אחר מולי. אז היא נעמדה ושוב פעם התחילה להתנשק איתו, הוא הוריד את השמלה שלה. הוא תפס את שדיים שלה והתחיל לסובב את הפטמות שלה בזמן שהיא כבר מצצה את הזין שלי. הוא הוריד את התחתונים שלה והתנפל עם הלשון על החור הרטוב שלה.

אז הוא סיבב אותה על ארבע והכניס את הזין שלו, הוא זיין אותה כאלו כבר לא היה לא סקס כבר שנים, הסיבה היחידה שהיא לא גנחה כמו משוגעת זה שהפה שלה היה חסום עם הזין שלי. אחרי כמה דקות גמר לה על הגב ואז דקה אחרי אני מיליתי את הפנים שלה בזרע.