שטופה סקסית

אני רוצה לספר לכם סיפור מהחיים שלי. אני עובד הרבה בחול ולא מזמן חזרתי הביתה מנסיעה וקיבלתי שיחה מידידה ותיקה שלי. היא סיפרה לי שהיא מגיעה לעיר שלי ואין לה שום מקום לעצור בה. הסכמתי לעזור לה בלי לחשוב פעמיים. הייתי צריך להגיע לעיר שעתיים לפניה, לכן נסעתי לפגוש אותה.

קצת הקדמה: בחיים לא הייתי ביחסים קרובים מידי עם האורחת שלי, היא הייתה בזוגיות עם אחד החברים שלי. תמיד רציתי לעשות איתה סקס בסודיות. היה לה גוף מושך ביותר ופנים מאוד חמודות, אבל העיניים שלה….מבט אחד שלה גרם לזיין שלי לעמוד זקוף. היא הייתה זונה אמיתית שאהבה סקס, היא תמיד הייתה בוגדת לו והוא תמיד היה סולח לה. אבל בגלל שהייתי חבר שלה, לא אפשרתי לעצמי לעשות כלום.

אבל מאז עברו 5 שנים והרבה דברים השתנו. פגשתי אותה ונסענו הביתה, פתחנו בקבוק יין ואחרי כמה כוסות היא התחילה שיחה מאוד מעניינת.

-"תשמע, אני יודעת שיש לך מספר דירות בעיר, אני רוצה לנסות להישאר בעיר ואני צריכה לגור איפשהו"

-"ו?"

-"ועם אתה תתן לי להישאר אצלך אני יהיה עשירת תודה"

זאת הייתה הרגשה מוזרה, בנוסף זה היה מוזר שהיא יודעת כל כך הרבה על העסקים שלי. אבל לא הספקתי לחשוב על זה יותר מידי, היא הסתכלה לתוך העיניים שלי וחייכה. כדי להירגע אמרתי לה שאני רוצה אמבטיה כי אני מאוד עייף. היא לא אמרה כלום, אבל היא הלכה איתי. בלי להגיד מילה, התפשטנו ונכנסו לתוך אמבטיה. כל מה שקרה עד עכשיו היה ממש מחרמן. בלי בגדים היא הייתה כל כך סקסית, גוף מדהים, שדיים מושלמים ורגליים ישרים.

היא התיישבה אלי והתחילה ללקק את הגוף שלי, השדיים שלה נגעו הזין שלי. אז היא ירדה למטה ולקחה אותו לתוך הפה. היא עשתה את זה בעדינות רבה ואז התחילה למצוץ. היא ידעה איך לעשות את זה. היא עשתה את זה בלי להוריד ממני את העיניים, היא אהבה לראות אותי נהנה. זה גרם לה להרגיש את השליטה.

אז היא התיישבה על הזין שלי והתחילה לרכב עלי, המים נשפכו לכל הכיוונים. אחרי כמה דקות היא הבינה שאני הולך לגמור ושוב פעם לקחה אותו לתוף הפה. מיליתי אותו בשמחה עם הזרע שלי. היא בלעה הכל, חייכה לי, לבשה את החלוק שלי ויצאה מהאמבטיה. נשארתי באמבטיה עוד כמה דקות, משוחרר ובלי כוחות. אז קלטתי מה קרה בדיוק, היא ניצלה אותי בשתי שניות. היא רק הגיעה לעיר, היא כבר גרה אצלי ובטוחה שהיא תישאר כאן. זה ממש עצבן אותי וגרם לזקפה חזקה ביותר.

נכנסתי לחדר, היא שכבה על בטן וקרא עיתון. בלי להגיד מילה הרמתי את החלוק שלה והכנסתי בכל הכוח לתוך התחת שלה. זיינתי אותה כאלו זיינתי נערת ליווי, בלי רחמים בכל הכוח. היא כבר צרחה מהנאה, תפסתי את השיער שלה והתחלתי לצעוק לה לאוזן "את זונה, זונה קטנה", ברגע הזה גמרתי ישר חתוך התחת שלה.

ירדתי ממנה והסתכלתי לתוך הפנים שלה, היא חייכה מהנאה וזרע נזל מהחור תחת שלה. אז הבנתי שהיא מגעילה אותי ממש, זונה מנצלת שחושב שהיא תקבל הכל בעזרת הגוף שלה. זרקתי אותה מהבית באותו הרגע. הפעם היא הפסידה.